VIDEO/ Lyon dhe PSG ndajnë nga 1 pikë

schedule22:40 - 9 Janar, 2022

schedule 22:40 - 9 Janar, 2022

PSG dhe Lyon kanë ndarë nga një pikë në ndeshjen e sotme.

Vendasit kanë kaluar të parët në avantazh me anë të ish-lojtarit të Milan-it, Paqueta në minutën e 7-të.

Pjesa e parë është mbyllur me këtë rezultat edhe pse kanë qënë disa raste të shpërdoruara.

Në pjesën e dytë PSG shënon dhe barazon rezultatin me anë të Kehrer në minutën e 76-të.

PSG ndodhet në vendin e parë me 47 pikë ndërsa Lyon në vendin e 11-të me 25 pikë./ h.ll/abcnews.al

Shikoni golat këtu: