VIDEO/Luana Vjollca konfirmon këngën me MC Kreshën, ndan një pjesë të shkurtër të klipit

schedule13:00 - 1 Korrik, 2022

schedule 13:00 - 1 Korrik, 2022

Luana Vjollca dhe MC Kresha i kanë të gjithë në suspancë. Prej ditësh në mediat rozë po përflitet për një bashkëpunim mes tyre dhe më në fund duket se momenti erdhi.

Pak orë më parë, Luana ka publikuar në Instagram një pjesë të shkurtër nga klipi, duke zbuluar edhe titullin “Nuk o ka ma qet”.

Ajo shihet shumë sensuale dhe e ëmbël me një fustan me lule teksa pranë saj ndodhet edhe MC Kresha.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Kujtojmë që Luana së fundmi ka publikuar disa këngë të njëpasnjëshme nga projekti “Thuaje”, të cilat janë pritur shumë mirë nga publiku./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)