VIDEO/ Kramaric spektakolar, Kroacia gjen të parin përballë Uellsit

schedule21:19 - 25 Mars, 2023

schedule 21:19 - 25 Mars, 2023

Pëpjekjet e shumta për të gjetur golin 28 minutat e para të ndeshjes duket se kanë dhënë frytet e para, në sfidën mes Kroacisë dhe Uellsit.

Pas disa driblimeve fantastike, Kramaric lëshon një goditje potente nga jashtë zone me pjesën e jashtme të këmbës, duke mposhtur portierin Ward. 1-0 për Kroacinë. /i.m /abcnews.al 

SHIKONI GOLIN: