VIDEO/ Kovacic fatal para portës, Kroacia kalon në avantazh ndaj Turqisë

schedule21:12 - 28 Mars, 2023

schedule 21:12 - 28 Mars, 2023

Kanë mjaftuar vetëm 20 minuta që sfida mes Turqisë dhe Kroacisë, në “Timsah Arena” të Bursës të zhbllokohej.

Pas një ofensive sulmuese nga kroatët topi shkon në këmbët e mesfushorit të Chelsea, Mateo Kovacic, i cili ballë për ballë portës çon topin në rrjetë me një goditje potente. 0-1 për Kroacinë. /i.m /abcnews.al 

SHIKONI GOLIN: