VIDEO/ Këngëtari shqiptar surprizohet nga i biri për ditëlindje: Kjo ishte dhurata më e bukur

schedule16:09 - 27 Qershor, 2022

schedule 16:09 - 27 Qershor, 2022

Skerdi feston sot ditëlindjen. Këngëtari nga Kosova ka marrë një sërë urimesh nga miqtë dhe fansat por më i veçanti ka qenë nga djali i tij. Përmes një postimi në Instagram, artisti i shumë hiteve ka zbuluar se dhurata më e bukur që ka marrë ka qenë urimi që ka marrë nga i biri, Roi.

“Dhurata më e bukur e ditëlindjes time sot, ishte kjo video”. Babi është i përmbushur me ty, dhe asgjë tjetër s’ka rëndësi. Faleminderit heroi im, të dua më shumë se çdo gjë në këtë botë”, ka shkruar ai krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S K E R D I (@skerdiago)

/abcnews.al