VIDEO/ Juventus dhe Napoli ndajnë pikët

schedule22:46 - 6 Janar, 2022

schedule 22:46 - 6 Janar, 2022

Juventus e ka nisur jo mirë vitin 2022.

Bardhezinjtë nuk kanë shkuar më shumë se barazimi 1-1 ndaj Napolit.

Miqtë e mbyllë në epërsi pjesën e parë me golin e Mertens.

Në të dytën skuadra e Allegrit barazoi me Chiesën.

Pas 20 javësh, Juve mban vendin e 5 me 35 pikë, 3 pikë larg vendit të 4 që mbahet nga Atalanta. /abcnews.al/