VIDEO/ Gol special, Rashani ndëshkon ish-skuadrën në Norvegji

schedule23:04 - 2 Gusht, 2020

schedule 23:04 - 2 Gusht, 2020

Goli i parë sezonal për Elbasan Rashanin dhe një fitore me shumë vlera. Odd ia ka dalë të mposhtë skuadrën e Rosenborg me shifrat 2-1 dhe renditet në vendin e tretë në kampionat kur janë luajtur 12 ndeshje.

Sulmuesi i Kosovë, në minutën e 55-të realizoi me një gjuajtje diagonale dhe e çoi rezultatin në 2-0, duke i dhënë qetësi skuadrës së tij. Rashani e kishte një ndeshje speciale të sotmen, pasi në të shkuarën ka luajtur me Rosenborg. /abcnews.al