Video/ Furgoni i policisë përplaset me një makinë në Vlorë

schedule15:36 - 15 Prill, 2018

schedule 15:36 - 15 Prill, 2018

Një furgon i policisë së Vlorës u përplas me një makinë tjetër tip “Benz” e për pasojë dy persona u lënduan.
Ngjarja ndodhi në bulevardin Vlorë –Skelë për shkak të një parakalimi të gabuar, thonë burimet policore.
Të dëmtuarit janë drejtuesit, ai i furgonit të policisë dhe drejtuesi i mjetit “Benz”. Të dy u dërguan në spitalin e Vlorës dhe janë jashtë rrezikut për jetën./abcnews.al