VIDEO/ Flakë dhe para, publikohet bashkëpunimi i shumëpritur mes Geasy, Majk dhe Ermalit

schedule20:25 - 12 Maj, 2021

schedule 20:25 - 12 Maj, 2021

Sapo është publikuar bashkëpunimi mes Geasy, Majk dhe Ermal Fejzullahut.

Kënga quhet ‘Para para’ dhe vjen e shoqëruar me videoklip. Teksti është shkruar nga vetë artistët, ndërsa muzika është realizuar nga Big Deal.

Kënga është me shumë ritëm dhe i shkon përshtatë sezonit veror.

Fansat mezi e kishin pritur dhe është e sigurtë që do të kthehet në një hit./abcnews.al