VIDEO/ Festoi ditëlindjen, moderatori shqiptar surprizohet ‘live’ në mes të emisionit

schedule15:55 - 16 Shtator, 2020

schedule 15:55 - 16 Shtator, 2020

Ditën e sotme moderatori i ‘Friend Zone’ Ardit Murataj, festoi 23-vjetorin e lindjes.

Mirëpo, ndryshe nga çfarë ishte menduar për puntatën e sotme, ai u surprizua në trasmetim direkt nga stafi i ABC News dhe moderatorja Liesa Haxhiasllani.

Kjo e fundit i ka sjellë në studio dy kekë simbol të tortës dhe i ka vendosur disa qirinj sipër. Në këtë mënyrë, Arditi ka shprehur edhe dëshirat e tij, të cilat i drejtoheshin shikuesve dhe padyshim miqësisë me kolegen Liesën.

Stafi i ABC News i uron Arditit: “Gëzuar ditëlindjen dhe sa më shumë sukses me emisionin dedikuar të rinjve”!

VIDEO:

l.k/abcnews.al