VIDEO/ E turpshme, futbollisti godet arbitren femër në Argjentinë

schedule10:31 - 1 Gusht, 2022

schedule 10:31 - 1 Gusht, 2022

Një ngjarje e turpshme në Argjentinë, në ndeshjen e rezervave të Indipencia dhe Garmense.

Cristian Tirone është protagonisti negativ. Futbollisti ka goditur arbitren e ndeshjes, Dalma Cortadi.

Ajo i tregoi futbollistit kartonin e kuq dhe reagimi i tij ishte i turpshëm, saqe detyroi edhe forcat e rendit të futeshin në fushë për të qetësuar situatën. / abcnews.al