VIDEO/ Çfarë ndodhi? Beatrix Ramosaj shpërthen në lot

schedule22:54 - 6 Janar, 2022

schedule 22:54 - 6 Janar, 2022

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në lot. Ndërkohë, që në sfond është dëgjuar kënga e Albanit “Theje”. Këngëtarja nuk i ka mbajtur dot lotët pas zërit të vëllait dhe Donaldi ka nxituar ta përqafojë.

Kujtojmë se Beatrix ishte prezente natën e dytë te Festivali i Këngës. Ajo ndoqi live performancën e Albanit dhe u takua me të dhe të ëmën. Megjithatë, Albani nuk arriti ta fitonte dot trofeun e Festivalit, pasi në vendin e parë u rendit këngëtarja Ronela Hajati me “Sekret”./abcnews.al