VIDEO/ Barcelona prezanton golat më të mirë të shënuar nga trajneri i ri

schedule10:05 - 29 Tetor, 2021

schedule 10:05 - 29 Tetor, 2021

Pas shkarkimit të trajnerit Ronald Koeman, drejtimin e Barcelonës e mori Sergi Barjuan.

Trajneri i ri është një legjendë e katalanasve i cili ka qenë pjesë e tyre si lojtarë dhe tani do të ketë mundësinë të drejtojë ish-skuadrën e tij.

Gjatë karrierës së tij si mbrojtës i Barçës ka arritur të shënojë edhe 11 gola në 382 paraqitje.

Nëpërmjet një video të postuar Twitter në faqen zyrtare të klubit, tregohen golat më të bukur të shënuar nga Barjuan. Një mënyrë mikpritje nga ana e klubit për ish-mbrojtësin e tyre.

/f.a/abcnews.al