VIDEO/Armë, makina dhe ora luksoze, Stresi nuk heq dorë nga muzika edhe në arrati

schedule19:28 - 5 Janar, 2021

schedule 19:28 - 5 Janar, 2021

Reperi më i përfolur i momentit, Stresi duket se nuk ka të ndalur kur bëhet fjalë për muzikën.

Edhe pse në arrati, pasi është shpallur në kërkim nga policia pas protestave për Klodian Rashën, Stresi duket se ka bashkuar forcat me reperin tjetër, Feron.

Dyshja kanë publikuar rreth një orë më parë, këngën e tyre “Mahall”, tekstin e së cilës e kanë realizuar vetë artistët. Ndërsa për instrumentalin është përkujdesur producenti M.O.B.

Mirëpo, një vëmendje të madhe ka tërhequr videoklipi, në të cilin shfaqen armë, makina dhe ora luksoze. Klikimet dhe padyshim komentet kanë qenë të shumta. l.k/abcnews.al