Veshje firmë dhe kombinime me ngjyra, deputetët tërheqin vëmëndje përpara Parlamentarit

schedule15:17 - 3 Qershor, 2021

schedule 15:17 - 3 Qershor, 2021

Ditën e sotme është mbajtur seanca e radhës në Kuvend dhe janë prezantuar raportet e disa prej institucioneve të drejtësisë.

Mirëpo, vëmendjen më të madhe e ka marrë hyrja e politikanëve në Parlament dhe sigurisht nuk ka kaluar pa u komentuar veshja e tyre.

Ato që kanë dominuar kanë qenë ngjyrat e kuqe apo blu dhe sigurisht kostumet serioze.

Ndërsa zotërinjtë janë shfaqur seriozë si gjithmonë, duke mos dalë nga e përditshmja./abcnews.al