Vendimtari Saul: Jemi Atletico Madrid, tani mendojmë vetëm për festë

23:32 | 18/02/202023:320

Mesfushori i Atletico Madrid, Saul Niguez, shënoi golin e vetëm në fitoren e skuadrës së tij kundër Liverpool. Pas ndeshjes, spanjolli foli shkurtimisht për mediet, ku u shpreh:

“Ka pasur shumë kritika kundër Atleticos këtë sezon, por sot treguam se kush jemi. Në fund të fundit, jemi Atletico Madrid dhe jam i bindur se të gjithë tifozët tanë janë me ne deri në fund, çfarëdo të ndodhë. Sot bëmë një ndeshje të madhe dhe tani, jemi gati vetëm për festë”, tha autori i golit të vetëm./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono