Vë në lojë Pogba dhe CR7 për reklamat e pijeve, reagimi i Nainggolan është epik

schedule16:12 - 16 Qershor, 2021

schedule 16:12 - 16 Qershor, 2021

Radja Nainggolan ka bërë një reagim epik në rrjetet sociale, pasi ka parë Cristiano Ronaldon dhe Paul Pogbanë të dhurojnë “show” në konferencat për shtyp gjatë EURO 2020.

CR7 largoi shishet e Coca Cola nga tavolina dhe kërkoi që njerëzit të konsumojnë ujë, kurse francezi i bëri dalje birrës “Heineken”.

 

Nainggolan ka hedhur një foto në rrjetet sociale, teksa shfaq pije të ndryshme alkoolike. “Hajde qeshim” pak shkruan mesfushori, ndërkohë që heq vetëm Coca Cola nga tavolinë. /abcnews.al