Vangjush Dako në fushatë, kandidati i PD: Kërkon ta shndërrojë qytetin tonë në “non grata”

schedule18:37 - 6 Shkurt, 2022

schedule 18:37 - 6 Shkurt, 2022

Kandidati i Partisë Demokratike për Durrësin, Luan Hoti ka denoncuar përfshirjen e Vangjush Dakos në fushatën e PS. Hoti shkruan në një postim në rrjetet sociale se Dako kërkon ta shndërrojë qytetin non grata si veten.

“Fushata Dako-Sako për kryetar bashkie kërkon ta shndërrojë qytetin tonë në non grata si Dako.

Ne do të luftojmë që Durrësi t’u kthehet qytetarëve dhe t’u shërbejë vetëm qytetarëve. Ata po luftojnë për veten e tyre!” shkruan kandidati i PD-së.

g.v/abcnews.al