Vajza e Princit William “çmendet” pas këngëve të saj, Shakira i dërgon një mesazh

schedule13:57 - 6 Dhjetor, 2021

schedule 13:57 - 6 Dhjetor, 2021

Princesha Charlotte ka marrë një mesazh nga Shakira pasi babai i saj, Princi William zbuloi se ajo ishte e “fiksuar” duke kërcyer këngët e saj. Duka i Kembrixhit e bëri këtë deklaratë për shijen muzikore të së bijës 6-vjeçare gjatë një podcasti të Apple.

Pasi dëgjoi se vogëlushja ishte një fanse, Shakira shkroi në Twitter: “Jam shumë e kënaqur që ju pëlqen muzika ime, Princesha Charlotte!” krahas një emoji zemre. Princi tha se “Waka Waka” është një ndër të preferuarat e Charlotte dhe se përpiqet ta imitojë e veshur si balerinë.

Shakira: Singer attacked by a pair of wild boars - BBC News

Një nga këngët që fëmijët e duan për momentin është Shakira, Waka Waka. Ka shumë lëvizje të ijeve së bashku me shumë veshje. Charlotte në veçanti po vrapon nëpër kuzhinë, me fustanet dhe gjërat e baletit. Ajo çmendet plotësisht me Louisin që e ndjek duke u përpjekur të bëjë të njëjtën gjë.”, tha ai.

Princess Charlotte gets adorable message from Shakira following William's revelation | Royal | News | Express.co.uk

/abcnews.al