U përfol se do të bëhej nënë, reagon për herë të parë Jennifer Aniston

schedule09:30 - 14 Prill, 2021

schedule 09:30 - 14 Prill, 2021

Një ditë më parë mediat e huaja raportuan se Jennifer Aniston kishte marrë vendimin për të birësuar një vajzë. Sipas tyre, aktorja hollivudiane e zbuloi lajmin në ribashkimin e serialit ikonik “Friends” që do të rikthehet në ekran pas shumë vitesh.

Këto thashetheme i ka hedhur poshtë përfaqësuesi i aktores, duke thënë për “E! News” se lajmi nuk është i vërtetë. “Historia është trillim dhe e pavërtetë”, tha ai. Megjithëse Jennifer nuk është gati për t’u bërë një nënë, ajo po përjeton një tjetër moment të rëndësishëm me rikthimin në “Friends”.

Jennifer Aniston became a mother and adopted a girl from an orphanage in  Mexico - NewsLine

 

Jennifer ka folur dhe më parë rreth spekulimeve të vazhdueshme për një shtatzani dhe pyetjeve të shpehta se kur do të ketë fëmijë. Në një intervistë të dhënë më parë, ylli hollivudian u shpreh se fotografët sa herë i bëjnë fotografi do të krijojnë një histori që është në pritje të ëmbël.

Për revistën “Elle” ajo u shpreh: “Çfarë më sjell lumturi? Unë kam një punë të shkëlqyeshme. Kam një familje të shkëlqyeshme. Kam miq të shkëlqyeshëm. Nuk kam asnjë arsye të ndihem ndryshe. Nëse do ndihesha, do ndryshoja këndvështrimin.” /abcnews.al

Jennifer Aniston Felt Left Out of That Monica-Chandler Reunion