“U largove nga kjo botë shumë shpejt”, Tina Turner bën postimin prekës për të birin që ndërroi jetë

schedule22:58 - 9 Dhjetor, 2022

schedule 22:58 - 9 Dhjetor, 2022

Këngëtarja Tina Turner ka bërë një postim prekës në rrjetet sociale pas vdekjes së parakohshme të djalit të saj. Ronnie Turner, 62 vjeç, u gjet jashtë shtëpisë së tij në Los Angeles me vështirësi në frymëmarrje. Përpjekjet e fqinjëve për ta shpëtuar dështuan dhe ai u shpall i vdekur në vendngjarje.

Shkaku i vdekjes nuk është bërë i ditur dhe mbetet e paqartë nëse vdekja e tij lidhej me diagnozën e mëparshme të kancerit. Këngëtarja 83-vjeçare postoi një foto bardh e zi në Instagram duke shkruar: “Ronnie, u largove nga kjo botë shumë shpejt. Me trishtim mbyll sytë dhe mendoj për ty, biri im i dashur.’

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tina Turner (@tinaturner)