Tuba Büyüküstün e lidhur me këngëtarin e njohur turk? Fotot që ngritën dyshime

schedule21:33 - 19 Janar, 2022

schedule 21:33 - 19 Janar, 2022

Aktorja e njohur turke, Tuba Büyüküstün dhe këngëtari Murat Boz, janë parë sërish bashkë pas disa muajsh. Ndonëse, ata i kanë mohuar disa herë dyshimet për një romancë të mundshme.

Büyüküstün i ka mohuar disa herë zërat se dyshja janë bashkë, duke thënë: “Emri im po lakohet pafund. Nuk ekziston diçka e tillë.”

Ndërsa, ditët e fundit këngëtari dhe aktroja janë parë duke darkuar me miqtë e tyre. Për të mos e lënë me kaq ata kanë postuar edhe një foto në profilet e tyre në Instagram nga darka me miqtë e përbashkët. Shumë pranë njëri- tjetri, kanë rënë në sy buzëqeshjet dhe shikimet mes tyre, çfarë kanë nxitur edhe më shumë dyshime që dyshja janë bashkë. /abcnews.al