Tre emra të njohur në garë për James Bond-in e ardhshëm

schedule15:00 - 25 Tetor, 2021

schedule 15:00 - 25 Tetor, 2021

Daniel Craig interpretoi për herë të fundit agjentin e famshëm James Bond në filmin “No Time to Die”. Revista OK raporton se në garë për t’u bërë James Bond-i i ardhshëm janë tre emra mjaft të njohur, Jamie Dornan, Régé-Jean Page dhe Henry Cavill.

Craig, i cili luajti superspiunin në pesë filmat e fundit pati një sukses të jashtëzakonshëm dhe ata kanë nevojë për dikë që mund të mbajë trashëgiminë e bukur 007”, tha një burim duke shtuar se Dornan ka një avantazh.

Jamie Dornan: Mum's death was horrendous and you are never over it -  BelfastTelegraph.co.uk

“Ai tashmë ka treguar se ka atë që duhet për të parë një ekskluzivitet drejt suksesit me Fifty Shades of Grey ,” thekson burimi i brendshëm për 39-vjeçarin. Filmi i fundit i Bond shënoi fundin e një epoke me Craig që interpretoi spiunin famkeq.

Debutimi i “No Time to Die” ishte vonuar disa herë për shkak të pandemisë Covid-19, por më në fund u publikua më 8 tetor, dy vjet pasi Craig xhiroi skenën e tij të fundit.

Jamie dornan Rege Jean Page Henry Cavill po lufton me James Bondin e ardhshëm #2

/abcnews.al