Tmerr në shtëpinë e një familjeje, zbuluan një gjarpër të madh të mbështjellë brenda letrës higjienike

schedule11:39 - 13 Gusht, 2022

schedule 11:39 - 13 Gusht, 2022

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në një familje. Ata kanë gjetur të mbështjellë brenda letrës higjenike një gjarpër gjigand.

Pitoni i madh kishte rrëshqitur në shtëpinë e tyre përmes dritares së tualetit dhe ishte strehuar në letrën higjienike.

Familja nuk u besonte syve kur panë pitonin të përkulur në banjën e tyre mbi një tharëse dhe e gjetën duke fjetur në një shportë tualeti.

“Unë dola jashtë dhe vajza ime hyri brenda. Ajo doli duke bërtitur”, u shpreh nëna./abcnews.al