Tarifa në Rrugën e Kombit/Ervin Bushati flet në ABC News

schedule23:14 - 5 Prill, 2018

schedule 23:14 - 5 Prill, 2018

Deputeti socialist Ervin Bushati ka folur në Mbrëmje në ABC News për heqjen e tarifës në rrugën e Kombit. Sipas tij ky është një proces që është nisur që në vitin 2011. Nëse do të duam rrugë duhen investime dhe që të ketë investime këto rrugë duhet të mirëmbahen./abcnews.al