Sytë zemra, Taulant Xhaka ndan portretin familjar krah bashkëshortes dhe djalit

schedule07:41 - 8 Korrik, 2020

schedule 07:41 - 8 Korrik, 2020

Futbollisti i njohur, Taulant Xhaka ka ndarë me të gjithë një nga portretet më të bukura të familjes së tij.

Ai së fundmi ka publikuar një foto me bashkëshorten dhe djalin e vogël, duke shkruar se familja qëndron e para në çdo moment.

Mesa duket Xhaka është shumë i lumtur dhe po e shijon statusin e babait.

Ndërkohë, nuk kanë munguar as komentet e fansave, të cilët e kanë komplimentuar familjen e futbollistit, por fjalët më të bukura kanë shkuar për djalin Klevisin./abcnews.al

View this post on Instagram

#familyfirst#love#baby#wife#xhaka @__arbnoraaaaaa__

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on