Surprizat e motit, mësoni si do të jetë dita sot

schedule07:17 - 5 Prill, 2020

schedule 07:17 - 5 Prill, 2020

Në shumicën e qarqeve të vendit, sot priten reshje të dobëta.

Ndërkohë, temperaturat maksimale do të shënohen në vendet e ulëta 20 gradë celcius, ndërsa temperaturat minimale në vendet malore 2 gradë celcius.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 11 / 19 °C

në vendet e ulëta: 10 / 20 °C

në vendet malore: 2 / 11 °C