Sot janë prindër të një djali, Klea Huta tregon se si e bëri për vete Elgit Doda

schedule09:37 - 15 Gusht, 2022

schedule 09:37 - 15 Gusht, 2022

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një ndër çiftet më të pëlqyer shqiptar. Dy artistët, të cilët janë prindër të një djali të vogël, janë mjaft aktivë në rrjete sociale ku ndajnë shpeshherë momente krah njëri-tjetrit. Së fundmi, ka qenë Klea ajo që ka rrëfyer se si e ka bërë për vete kantautori.

Një ndjekës e ka pyetur këngëtaren se cila ishte ajo cilësi që bëri që Elgit Doda t’ja vidhte zemrën. Si duket Klea nuk paska pasur një cilësi të veçantë, por menyrat e Gitit kanë bërë që ato të jenë bashkë sot.“Kishte ato mënyrat e veta,”, i është përgjigjur Klea Huta.

 

/abcnews.al