Si e kaloi natën e parë pa Beatrixën? Donaldi vë duart në kokë: Çudi e madhe

schedule21:22 - 22 Janar, 2022

schedule 21:22 - 22 Janar, 2022

Mbrëmë nga Big Brother VIP është eliminuar këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj.

Beatrix ishte e larguara e radhës nga vota e publikut, ndërsa ishte në nominim bashkë me Donald Veshaj dhe Eixhel Shkira.

Pas largimit të saj nga shtëpia, i prekur nga kjo ishte partneri i saj, Donaldi, të cilët nisën një romancë brenda shtëpisë së Big Brother VIP dhe ishte një prej ngjarjet më të komentuara.

Gjatë një diskutimi me banoren tjetër Egzona Rafuna në oborrin e shtëpisë pas spektaklit të mbrëmshëm, Donaldi i tha se i dukej e çuditshme pas Beatrixën.

“Sa e çuditshme më duket që nuk është Trixa”, ka thënë Donaldi.

Ndërsa, Egzona u shpreh se nuk u ka mbetur shumë dhe kur të dal nga këtu do të jenë bashkë.