Shtatzënë për herë të parë, Eliona ndan videon e ëmbël: Bebushja lëviz në barkun e saj

schedule14:25 - 25 Shkurt, 2021

schedule 14:25 - 25 Shkurt, 2021

Aktorja e njohur e humorit, Eliona Pitarka do të bëhet së shpejti nënë për herë të parë. Ajo po pret një vajzë dhe gjatë kësaj kohe është treguar shumë aktive në rrjete sociale, ku ka publikuar shumë foto dhe video.

Së fundmi, Eliona ka postuar në Instagram një video shumë të ëmbël, në të cilën shihet bebushja duke lëvizur në barkun e saj.

Ndërkohë ka treguar se këto janë mëngjeset më të bukura për të.

“Zgjimi më i bukur në botë”, ka shkruar Eliona.l.k/abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @vipvideooos