Shtatzania e ka kufizuar, Olta Gixhari e kthen partnerin në ‘asistent personal’

schedule11:06 - 17 Qershor, 2020

schedule 11:06 - 17 Qershor, 2020

Pak kohë më parë, Olta Gixhari konfirmoi se ndodhet në pritje të fëmijës së parë. Aktorja ndodhet pranë partnerit të saj, dhe shpesh ndan me ndjekësit në rrjete sociale momente nga përditshmëria dhe si po e përjeton pritjen e ëmbël.

Teksa ndodhet në muajt e fundit të shtatëzanisë, për aktoren duket se gjërat janë vështirësuar. Së fundmi, ajo ka postuar në Instagram një foto, ku tregon se si partneri e ndihmon atë të veshë atletet.

 

 

 

“Erdhëm tek ky moment”, shkruan Olta krahas fotos. Aktorja po e kalon këtë periudhë të ëmbël të jetës së saj në Spanjë, ku dhe kaloi karantinën me partnerin e saj. /abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

New size old tricks #pregnant #spain #seksimama 😅

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on