Shpërthen bombola e gazit në një lokal në Durrës, lëndohen dy persona

schedule16:28 - 21 Shtator, 2021

schedule 16:28 - 21 Shtator, 2021

Dy persona janë lënduar mesditën e kësaj të marte në  Durrës, si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi.

Policia bën me dije se rreth orës 14:45, në Kallm, Durrës, dyshohet se si pasojë e rrjedhjes së gazit ka marrë flakë dhe më pas ka shpërthyr një bombël gazi në lokalin e shtetasit M. B.

Si pasojë e shpërthimit janë lënduar shtetasit M. B., 28 vjeç M. B., 28 vjeç (pronari i lokalit) dhe  shtetasja M. K., 35 vjeçe, (kliente).

Më datë 21.09.2021, rreth orës 14:45,në Kallm, Durrës, dyshohet se si pasojë e rrjedhjes së gazit ka marrë flakë dhe më pas ka shpërthyr një bombël gazi në lokalin e shtetasit M. B.

Nga shpërthimi i bombulës së gazit janë lënduar shtetasit M. B., 28 vjeç (pronari i lokalit) dhe  shtetasja M. K., 35 vjeçe, (kliente), të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jahstë rrezikut për jetën”, thuhet në njoftimin e policisë. /abcnews.al