Shkrumbohet makina e pedagogut në Elbasan/Policia: E qëllimshme

schedule09:40 - 29 Prill, 2018

schedule 09:40 - 29 Prill, 2018

Makinës së një pedagogu në Elbasan, Arben Haxhihysenit, i është vënë zjarri pak pas mesnatës. Policia ka zbuluar se zjarri ishte i qëllimshëm dhe ka nisur hetimet. Ngjarja ka ndodhur ne lagjen” Qemal Stafa” dhe benzi ishte i parkuar poshte shtepise se pronarit Arben Haxhihyseni 62 vjeç.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit. /abcnews.al