Shkëmbim Griezmann-Morata? Alemany mohon zërat

schedule15:30 - 13 Maj, 2022

schedule 15:30 - 13 Maj, 2022

Ditën e sotme u përfol se mes Barcelonës dhe Atletico Madrid mund te këtë një shkëmbim të bujshëm lojtarësh.

Bëhet fjalë për Antonio Griezmann dhe Albvaro Moratën, por siç duket një skenar i tillë nuk ekziston, pasi është hedhur poshtë nga drejtuesit e skuadrës katalanase.

Alemany ka mohuar zëra të tillë teksa është shprehur se: Ne nuk kemi diskutuar rreth Antoine Griezmann. Emri i tij nuk ishte pjesë e diskutimeve tona.

/f.a/abcnews.al