Vrasje më armë në Durrës

schedule17:57 - 24 Janar, 2021

schedule 17:57 - 24 Janar, 2021

Vrasje me armë zjarri në Durrës. Mbrëmjen e sotme një person ka humbur jetën në qytetin bregdetar, pasi u qëllua me armë zjarri.

32 vjeçari Jetmir Bregu i njohur edhe me emrin Ilir Kuçi pas një sherri të çastit në orën 17:20, në lagjen nr.16 “u qëllua me armë zjarri në këmbë” thotë policia.

I riu u dërgua me urgjencë në spital, por nuk mundi t’i mbijetonte plagës duke ndërruar jetë.

Policia ka shoqëruar disa persona që ndodheshin në vendin e ngjarjes ndërsa thekson se ka ngritur disa pika kontrolli dhe po bëhet krehja e zonës për identifikimin dhe kapjen e autorit./ db/Abcnews.al