Shën Valentin, fotot më qesharake të çifteve

10:11 | 14/02/202010:110

Dita e Shën Valentinit është festa e dashurisë. Të gjithë çiftet dëshirojnë një kujtim të bukur së bashku në këtë ditë. Por,jo gjithmonë ia arrijnë qëllimit për të realizuar foto të bukura.

Këto janë një sërë fotosh nga më qesharaket për Shën Valentin./abcnews.al

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono