Shehu zbarkon në Poloni, pritet vetëm zyrtarizimi te klubi i ri

schedule11:40 - 10 Qershor, 2022

schedule 11:40 - 10 Qershor, 2022

Julian Shehu ka zbarkuar në Poloni që ditën e djeshme, për të bërë vizitat mjekësore si fillim.

Vetë klubi i Widzew Lodz e ka bërë të ditur diçka të tillë, duke postuar edhe një foto të mesfushorit.

Pritet që lojtari, i cili ka spikatur me Kastriotin dhe Laçin, të nënshkruajë dhe të zyrtarizohet te klubi i ri. / abcnews.al