Seksi dhe joshëse, Eva Murati publikon foto me bikini

schedule21:12 - 23 Maj, 2020

schedule 21:12 - 23 Maj, 2020

Moderatorja Eva Murati ka postuar një foto në ambientin e shtëpisë duke u shfaqur mjaft joshëse.

Në foton e publikuar në “Instagram”, nuk kanë munguar edhe reagime nga ndjekësit të cilët i kanë vënë në dukje format e përsosura.

“Kujt nuk i mungon plazhi në këto ditë të nxehta”, shkruan moderatorja sportive.