Sekreti i bukurisë së Kate Middleton

schedule08:01 - 19 Korrik, 2022

schedule 08:01 - 19 Korrik, 2022

Tani që jemi në zemër të verës, nuk ka dyshim se shumica prej nesh dëshirojnë lëkurë të mbuluar me diell . Meqenëse nuk e dimë nëse jeni një nga ata me fat që tashmë keni shkuar me pushime për të marrë lëkurën e çokollatës së ëndrrave tuaja apo nëse jeni ende të ngecur në zyrë, ne zbuluam se si të merrni ngjyrën perfekte të bronzit në fytyrë.

Duke aplikuar produktin e duhur në mënyrë të shkathët, na besoni, rezultati do t’ju justifikojë. Po, një pluhur bronzues është ajo që ju nevojitet. Në fakt, përveç make up artistëve të famshëm që betohen për këtë produkt për pamjen perfekte verore, e njëjta gjë vlen edhe për Kate Middleton.

Si një ikonë e vërtetë bukurie, Dukesha e Kembrixhit zgjedh gjithmonë një ngjyrë bronzi për të ndriçuar ngjyrën e saj. Cila është zgjedhja e saj? Mbani shënime.

Sekreti i bukurisë së Kate Middleton

Në çdo paraqitje, Kate Middleton shkakton bujë me pamjet e saj elegante dhe delikate të bukurisë. Ajo vetë, ashtu siç ka gjithmonë flokë të stiluar në mënyrë perfekte, grim të lehtë dhe manikyr elegant, arrin të bëhet një frymëzim bukurie për shumë femra në mbarë botën dhe sot me kënaqësi ju themi se kemi gjetur një nga produktet e saj të preferuara në grim? Ky është bronzeri “Shimmer Brick” i Bobbi Brown.

Një ndërthurje midis një pudre bronzi dhe një theksimi, kjo pudër margaritar ngroh lëkurën duke reflektuar shkëlqimin dhe dritën për një çehre të nxirë butësisht.