Sarandë, rrëshqet me biçikletë tek rrethrrotullimi, humb jetën 60 vjeçari

schedule18:07 - 7 Nëntor, 2017

schedule 18:07 - 7 Nëntor, 2017

Një 60 vjeçar humbi jetën në vend, pasi u rrëzua kur po lëvizte me biçikletë.
Ngjarja ndodhi tek rrethrrotullimi i qytetit të Sarandës dhe dyshohet se shkak ishte lagështira në rrugë.
Policia shkoi në vendin e ngjarjes për sqarimin e plotë të rrethanave./abcnews