Sara Hoxha tregon se çfarë ndodh kur Ledri Vula është i pirë

schedule08:21 - 12 Gusht, 2020

schedule 08:21 - 12 Gusht, 2020

Reperi i njohur Ledri Vula  ka disa kohë që ka konfirmuar lidhjen disavjeçare me Sara Hoxhën.

Në pritje për t’u bërë prindër, dyshja nuk i kanë kursyer fotot në rrjete sociale.

Së fundmi, Sara ka publikuar një foto teksa qëndron në timonin e makinës. Bukuroshja ka treguar se kur Ledri është i pirë, është ajo që i jep makinës.

Ndërsa vihet re që Sara  mban të veshur  një fustan të zi dhe të ngushtë pas trupit, i cili i tregon barkun e rrumbullakosur .

“Kur ai po e ngas unë makinën, por ai sërish do të bëjë fotografi”, ka shkruar ajo krahas fotos./abcnews.al