Sa qenkan rritur, Xhemi Shehu ndan foto të djemve pas shumë kohësh

schedule12:40 - 3 Tetor, 2022

schedule 12:40 - 3 Tetor, 2022

Kur bëhet fjalë për jetën private, Xhemi Shehu është shumë e rezervuar. Mirëpo, moderatorja shumë e dashur për publikun, nuk nguron t’i surprizojë ndjekësit e saj herë pas here.

Së fundmi, ajo ka ndarë në Instastory dy foto të djemve të saj, Martinit dhe Gabrielit. Ata janë rritur shumë që nga hera e fundit që mami Xhemi ka publikuar disa imazhe të të dyve.

Më i madhi duket se ka një ngjashmëri shumë të madhe me moderatoren, që nga sytë deri tiparet e fytyrës.

Sa i përket karrierës, Xhemi tashmë është rikthyer në ekran pas një kohe shkëputje. Ky rikthim i saj u prit shumë mirë nga publiku, të cilët mezi e kishin pritur./abcnews.al