Rreperi i famshëm shqiptar i kalon pushimet në Burrel

schedule00:01 - 18 Mars, 2021

schedule 00:01 - 18 Mars, 2021

Rreperi i famshëm Ervin Selita i njohur me emrin e artit si Vinz ka preferuar që të kalojë pushimet në Burrel në shoqërinë e njerëzve të tij të afërt.

Vinz është parë në një nga lokalet e Burrelit ku dhe janë shkrepur disa foto, shkruan mattv.al.

Momentalisht rreperi i famshëm po kalon një periudhë të artë në karrierën e tij ku të gjithë këngët janë kthyer në hite.

Selita është pjesë e grupit Hellbanianz bashkë me matjanin tjetër Fatjon Dibra i njohur me emrin e artit  Stealth.