Ronaldo nuk duhet të fillojë titullar me Portugalinë, 70.5% e lexuesve të A Bola mendojnë kështu

schedule09:02 - 4 Dhjetor, 2022

schedule 09:02 - 4 Dhjetor, 2022

Në Portugali besojnë se Cristiano Ronaldo nuk duhet të luajë në formacionin titullar të kombëtares.

Gazeta portugeze A Bola bëri një sondazh në faqen e internetit: “A duhet të mbajë Ronaldo vendin e tij në formacionin fillestar të kombëtares?”

“Jo” janë përgjigjur 70.5% e lexuesve. Dhe vetëm 29.5%  “Po”.

Kujtojmë se në Botërorin 2022, Ronaldo e nisi nga minutat e para të të tria ndeshjet të fazës së grupeve. /G.D abcnews.al/