Rama publikon videon: Në Laç, ku zemra e qytetit po rizgjohet nga rrënojat e tërmetit

schedule08:02 - 2 Nëntor, 2020

schedule 08:02 - 2 Nëntor, 2020

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar pamjet e punimeve të kantierit e ri në Laç.

“Mirë mëngjesi dhe me kantierin e rilindjes në laç, ku zemra e qytetit po rizgjohet nga rrënojat e tërmetit, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.

/abcnews.al/