Rama: Në orën 18:00 bashkëbisedim me ju për një adresim me rëndësi në prag të fundjavës

schedule17:22 - 15 Maj, 2020

schedule 17:22 - 15 Maj, 2020

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se në orën 18:00, do ketë një bashkëbisedim me qytetarët.

Në një njoftim në Facebook, Rama bën me dije se do të ketë dhe një adresim me rëndësi në prag të fundjavës.

“NË 18.00 DO TË KOMUNIKOJ DREJTËPËRDREJTË ME JU PËR NJË ADRESIM ME RËNDËSI Në PRAG TË FUNDJAVËS😊 PATJETËR DO T’U PËRGJIGJEM EDHE PYETJEVE QË DO TË BËNI MË POSHTË👇”, shkruan Rama./abcnews.al