Rama mesazh qytetarëve: Jeni super, do e fitojmë luftën

schedule20:20 - 7 Prill, 2020

schedule 20:20 - 7 Prill, 2020

Kryeministri Edi Rama herë pas herë është aktiv në rrjetet sociale ku komunikon masat e marra dhe jep mesazhe inkurajuese në kuadër të luftës ndaj koronavirusit.

Shefi i qeverisë përmes një postimi në rrjetin social Facebook, shkruan se Shqipëria do të fitojë këtë luftë.

🔴🟢 Jeni super, ju dua shumë❤️ shqipëria do ta fitojë këtë luftë🇦🇱

Mos e harroni kurrë: zoti i shqiptarëve është i madh🙏, shkruan Rama. /abcnews.al