“Raki dhe dashni” në breg të detit në Dhërmi

schedule20:00 - 13 Gusht, 2019

schedule 20:00 - 13 Gusht, 2019

Në Drimadhe është hapur një lokal i ri që është e vështirë të mos e vësh re duke qenë se ka muzikë të mirë dhe ka shumë njerëz. Gjithashtu vendi ku bëhen koktejet pra banaku është një furgon. Emrin e ka “Raki dhe dashni”. Për këtë zgjedhje për më tepër kanë folur organizatorët./abcnews.al