Qytetari ndërton shtëpinë dhe i vendos emrin “Donald Trump”

schedule11:39 - 26 Tetor, 2020

schedule 11:39 - 26 Tetor, 2020

Një qytetar nga Istogu ka zgjedhur një formë të çuditshme për të falenderuar amerikanët në lidhje me kontributin për pavarësinë e Kosovës.

Pasi ka përfunduar shtëpinë, ai i ka vendosur asaj mbishkrimin: “Donald Trump-Amerika”.

Shtëpia ka marrë mjaft vëmendje në rrjetet sociale, ku qytetarët kanë bërë komente pro edhe kundër. /abcnews.al