Publikohet dokumentari i Loredanës, zbardhet e vërteta për lidhjen me Mozzik

schedule21:07 - 25 Nëntor, 2020

schedule 21:07 - 25 Nëntor, 2020

Pak ditë më pare, reperja e njohur, Loredana njoftoi se mbrëmjen e sotme publikohet pjesa e parë e dokumentarit të saj, ku do hidhet dritë mbi marrëdhënien e saj dhe Mozzik.

Së fundmi, në rrjetet sociale është publikuar edhe traileri i kësaj pjese ku Mozzik dhe Loredana shfaqen në momentet e tyre më të bukura, që nga shtatzënia e reperes deri tek lindja e Hanës dhe ditët e sotme.

Ndër të tjera, Loredana shprehet se nuk beson se do dojë dikë si Mozzik. “Mendoj se ndoshta s’do kem më asnjë (partner) tjetër në jetën time”, thotë ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)

Artistja ka treguar se ka punuar 1 vit për këtë dokumentar në bashkëpunim me Spotify dhe ai hedh dritë mbi të gjitha zhvillimet në jetën e saj personale dhe profesionale të këtyre 2 viteve.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)

l.k/abcnews.al